HİZMETLERİMİZ

İZMİR ÜLKÜ YARIŞ PİSTİ

245 dönüm arazi üzerine kurulu olan İzmir Ülkü Yarış Pisti, 1997 yılından günümüze çeşitli organizasyonlarla yarış severlere hizmet veriyor. 2010 yılı itibarıyla farklı bir işletmecilik ve hizmet  anlayışıyla ,gözle görülür fark yaratan bu  gelişmiş spor kompleksinin içinde; 2186 metre uzunluğunda otomobil ve motorsiklet yarışları için asfalt pist, üç ayrı go-kart pistinin  yanı sıra, paintball sahası ,28 adet pit dükkanı, farklı ölçülerde özel teşhir alanlarını kapsayan fuar alanı, VIP salonu, açık ve kapalı tribünler, 528 m2 kapalı kafeterya ve eğitim salonları da  yer alıyor.

 İstanbul Park’tan sonra Türkiye’nin en uzun yarış pisti olan İzmir Ülkü Yarış Pisti, uluslararası , ulusal ve mahalli otomobil,motorsiklet,ve karting yarışlarına ev sahipliği yapması yanı sıra  ; pistte karting,motorsiklet,otomobil yarış eğitimleri,çeşitli seviyelerde bireysel ve şirketlere yönelik Sürüş Teknikleri Eğitimi verilmektedir.
 
Özel organizasyonlarda ise ulusal ve uluslararası firmaların bayilerine ve personeline yönelik olarak  Otomobil Cup Yarışları , Go-Kart Turnuvası,Paintball Turnuvası vs. gibi değişik aktiviteler gerçekleştiriliyor. Bu yapılan oyunlara katılanlar hem eğleniyor hem de birbirleriyle yarışmanın tadına varıyor. İzmir Ülkü Yarış Pisti, yılın her günü birbirinden değişik ve renkli organizasyonlarla, aktivite ve heyecan dolu anlara ortak olmaya devam ediyor. 

İzmir Park Genel Krokisi İçin Tıklayınız

İzmir Ülkü Yarış Pisti Genel Krokisi İçin Tıklayınız

Otomobil - Time Trial 2 Pisti Krokisi İçin Tıklayınız (1950 metre)

Karting 1 Pisti Krokisi İçin Tıklayınız (1050 metre)

Karting 2 Pisti Krokisi İçin Tıklayınız (450 metre)

Volkicar Pisti Krokisi İçin Tıklayınız (1550 metre)

Ferrari & Lamborghini Turu (Süper Sport 1) - Motosiklet 2 Pisti Krokisi İçin Tıklayınız (2186 metre)

Time Trial 1 - Ferrari & Lamborghini Turu (Süper Sport 2) Pisti Krokisi İçin Tıklayınız (850 metre)

 

FOTOĞRAFLAR » YARIŞ PİSTİ
VİDEOLAR