HİZMETLERİMİZ

KARTİNG PARK

İzmir’in gerçek yarış pistindeki tek Go Kart alanına sahip ulusal ve uluslar arası yarışların yapıldığı İzmir Park’ımız da organizasyon ve yarış takvimine uygun olarak karting kiralayabilir,haftanın 7 günü hizmetimizden yararlanabilmektesiniz.

Karting Park ‘taki araç kullanımı için özel ışıklandırma sayesinde gece de dilediğiniz zaman pistimize gelip kendiniz ve arkadaşlarınız ile güzel bir gün geçirebilirsiniz. Sürücüler 450 metrelik go kart pist alanımızda attıkları turlarda Transporder sistemi ile alınan derecelerini bilgisayar çıktısı olarak alabilmektedir.

Hız ve adrenalin tutkunlarının 7’den 70 ‘e herkesin binebileceği go cart araçlarımızla yaptığımız yarışlarda yer alabilirsiniz. Go Kart Turnuvalarımızı sitemizden ve sosyal ağlardaki adreslerimizden duyurusunu takip edip adınızı yazdırabilirsiniz. Ayrıca grup olarak gelerek 30 kişi üzerinde düzenleyeceğiniz turnuvalarda 1. 2. ve 3. kişilere pistin özel kupaları ödül olarak verilmektedir.

Rekabetin dayanılmaz çekiciliğini ve heyecanını yaşayabileceğiniz, özel bir pistte gerçekleştirilen karting sporu belki de yalnızca boş zamanlarınızda yaptığınız bir aktivite olmaktan çıkıp, bunu bir yaşam tarzı haline getireceksiniz. Geleceğin bu spor dalında yetenekli ve ilgili gençlere Karting Yaz Okulu projesiyle eğitmenlerimiz tarafından yetiştirilmekte ve turnuvalara hazırlanmaktadırlar. Heyecanı ve adrenalini doruk noktalarında yaşayacağınız bu nefes nefese yarışta siz de yerinizi alın, enerji ve tutkuyu eğlenceye dönüştürmenin keyfini yaşayın!

Ulusal Karting Pisti Krokisi İçin Tıklayınız (1050 metre)

Karting Pisti 2 Krokisi İçin Tıklayınız (450 metre)

FOTOĞRAFLAR » GO-KART