ETKİNLİKLER

TIME TRIAL ETKİNLİĞİ

 5 Farklı Kategoriden oluşacak olan TIME TRIAL etkinliği için kayıtlarımız başlamıştır.(Katılım 30 araç ile sınırlıdır.!!)

Fiat Siena Kupası,VW Polo Kupası, 0-1600 Kupası, 1600 cc ve üzeri ve Dizel için açılacak olan kategorilerde;

Siena Kupası;Yalnız Fiat Siena Cup yarış otomobillerinin yarışacağı ve eşit araçların kendilerini ve araçlarını göstermek için fırsat bulacakları bir kategori olacak Kategoride ki en iyi ilk 3  kupa almaya hak kazanacaktır.

Polo Kupası;Yalnız VW Polo Cup yarış otomobillerinin yarışacağı ve kendilerini göstermek için fırsat bulacakları bir kategori olacak.Kategoride ki en iyi ilk 3 kupa almaya hak kazanacaktır.

0-1600 cc: Atmosferik 1600 hacme kadar olan araçların girebileceği kategori olan 0-1600 cc kategorisi için e iyi 3 zaman turunu yapan kişilere kupa verilecektir.

1600cc ve Üzeri: 1600 cc ve üzeri araçların yarışabileceği bu kategoride en iyi zaman turu sahiplerinden ilk 3 dereceye giren kişiler belirlenerek podyum görmeye hak kazanacaklar.

Dizel Kategori: Dizel kategoride yaptıkları dereceler ile ilk 3 e giren pilotlarımız kupa almaya hak kazanacaklar.

850 metrelik parkurda toplam 5 tur atılacak.20.30'da brifing ile başlayacak olan TIME TRIAL etkinliği saat  21.00'da araçların start almasıyla devam edecektir.