ETKİNLİKLER

GELENEKSEL 2. SEVGİ GECESİ YEMEĞİ
Bu yıl 2.kez düzenlenen İzmir Park Geleneksel Sevgi Gecesi yemeği 14 Şubat 2013 Perşembe günü canlı müzik eşliğinde saat 20.00’de gerçekleştirilecek. Ülkü Grub’un organizasyonu ile kendi şubeleri ve iş birliği içerisinde bulunduğu şirketleri başta olmak üzere İzmir Ülkü Motorsporları Kulübü sporcularının yer alacağı gece de bir araya gelecekler. Her yıl düzenlenen organizasyonu İzmir Park ve Ülkü Grubun yöneticisi Ümit Ülkü’nün sağ kolu olan kız kardeşi Fatmanur Iştın ve İzmir Park ekibi tertip etmekte.
Şubat ayının en önemli günü olan sevgililer günün de İzmir Park Limit Cafe & Restaurant'ta hazırlanan süprizler, romantik mum ve müzik eşliğinde yemek unutamayacakları bir gün için davetlilerin hizmetine sunulacak. Ülkü Grup, sevgiyi paylaşmanın anlamı olarak yıl boyunca birlikte çalıştıkları firmaları ve sporcuları bir araya getirecek.
 
Damakta İz Bırakacak Bir Lezzet…
 
‘’Bazen duyguyu yansıtmak için kelimeler ya da hediyeler eksik kalır.Sevdiğinize özel bir sunum eşliğinde tattıracağınız özel bir gece çoğu armağandan daha unutulmaz ve iz bırakır hale getirebilir’’diyen Limit Cafe Restaurant Şefi Erdal Songür , bu nedenle kendi sunumuyla sevgiyi misafirlerine yoğurarak,eşsiz lezzetlerini Sevgi Gecesi Yemeği’nde sunacak.
 
Kalplerinin Sesini Dinleyecekler…
 
İzmir park sınırsız eğlencenin adresi sevenlerin hayallerini gerçekleştirmek için unutamayacakları bir güne onları hazırlıyor.Herkesin hayal olarak gördüğü Ferrari F430 ve Lamborghini Galardo lüks spor otomobilleri ile deneyim sevenleri bekliyor.Kalplerinin sesini dinleyerek sevdiklerine hediye etmek istedikleri her hangi bir araç ile 1550 metrelik pist alanında çok uygun fiyatlarla tur atma imkanına sahip olacaklar.Sevdiklerine hediyenin en unutulmazını yaşatmak isteyen herkes İzmir Park’ı arayarak rezervasyon yaptırabilecek.