ETKİNLİKLER

V2 CHALLENGE & SUPER STAGE & TIME TRIAL

İzmir Park Organizasyona Doymuyor

Ege Bölgesi’nde otomobil ve motorsporları alanında dur durak vermeden yarış organizasyonlarının startını veren İzmir’li Ülkü Motorsport Kulübü, 09 Aralık 2012 Pazar günü V2 Challenge 3.Şampiyonası ilk ayak yarışını İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde saat 13.30’da başlatacak. Aynı gün Süper Stage ve Time Trial organizasyonuna da ev sahipliği  yapacak olan İzmir Park’ta izleyenler yine heyecanlı dakikalara şahit olacak.

İzmir V2 Challenge 3.Şampiyona ilk ayak yarışı 09 Aralık 2012 Pazar günü saat 13.30 ‘da İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde gerçekleştirilecek. 1550 metrelik pist alanın da 10 Volkicar aracının aynı anda start almasıyla başlayacak olan şampiyonada yarış fırtınaları esecek. Toplam 10 tur boyunca 10 pilot birbiriyle mücadele edecek.
İzmir’in ulusal ve mahalli pist yarışlarını aktif şekilde organize ederek , motorsporlarına yeni sporcuları yetiştirmede öncülük eden İzmir Park İşletmecisi Ümit Ülkü, ‘’Türkiye’nin ilk özgün yarış otomobili olan Volkicar araçları ile gerçekleştirdiğimiz V2 Challenge 3.Şampiyonası ve ardından İzmir Park tesisimizde yer alan araçlarımız ve sürücülerin kendi araçlarıyla da katılabilecekleri Süper Stage ile Time Trial etkinliğimize tüm motorsporları severlerini hem izlemeye hem de yarışmaya davet ediyoruz’’ dedi. İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde gerçekleşen V2 Challenge 3.Şampiyonası toplam 3 Ayak’tan oluşacak. Bu işe yeni başlayan herkesin kendini kanıtlayabileceği İzmir V2 Challenge yarışına katılım için pist her gün meraklılarına hizmet sağlamaktadır.
Üçüncü V2 Challenge Şampiyonası’nın 2. Ayak yarışı ise 13 Ocak 2013 Pazar günü ve 3. Ayak mücadelesi 10 Şubat 2013 Pazar günü gerçekleştirilecek.
 
 
İzmir Park ‘ta Yine Farklı Bir Etkinliğe Start Verilecek
 
Ülkü Motorsport Kulübü’nün ,  İzmir Ülkü Yarış Pisti’nin 850 metrelik yarış parkurunda düzenleyeceği Süper Stage ve Time Trial etkinliği saat 14.30’da başlayacak. İki aracın özel hazırlanan parkurunda yan yana  start  alması ile başlayan, toplam 4 turdan oluşan, bunun 2 turu kendi start aldığı pistte kalan 2 turu da  rakibinin start aldığı pistte yarışarak en iyi tur zamanı ile bitirilmeyi amaçlayan Süper Stage etkinliğine isteyen herkes kendi aracı veya pistten kiralayacağı VW Polo, Siena ve Volkicar araçlarıyla katılabilmektedir. Eleme usülü ile gerçekleştirilen Süper Stage etkinliğinde en zevkli anlar köprü geçişlerinde, bir aracın alttan diğer aracın üstten geçmesiyle yaşanacak.
Motorsporları severlerin ilgiyle takip ettikleri,  İzmir Park’ta yapılan Time Trial etkinliği de 850 metrelik pist alanında Süper Stage’ ten sonra başlayacak. Aynı gün gerçekleşecek tüm organizasyonlar en iyi derece sahiplerine kupalarının verilmesiyle tamamlanacak.
 
Süper Stage Katılım Ücretleri ;
 
Kendi Aracınızla ; 75 TL
Siena Yarış Aracımızla; 150 TL
Polo Yarış Aracımızla; 200 TL
Volkicar Yarış Aracımızla ; 250 TL
( fiyatlarımıza KDV dahil değildir. )
 
Eleme usulu ile gerçekleştirilecek etkinlikte üst tura çıkanlar bir daha ücret ödemeyeceklerdir. 
 
Ödül : 1.-2. ve 3.’ye kupa verilecektir.
 
 
Tıme Trıal Katılım Ücretleri;
 
850 metrelik pistte 5 tur atılacaktır. ( 1 tur ısınma – 3 tur performans turu – 1 tur soğutma ) 
 
Kayıt Ücretleri: 
 
Kendi Aracınızla Katılım Ücreti - 30 TL 
Siena Yarış Arabamızla Katılım Ücreti - 100 TL 
VW Polo Yarış Arabamızla Katılım Ücreti - 150 TL 
Volkicar ile 150 TL 
 
Ödül:1.– 2 .ve 3.’lere kupa verilecektir.
 
 
Banka Hesap Numaralarımız.;
 
AKBANK MTK ŞUBESİ 
 
İZMİR ÜLKÜ MOTORSPORLARI KULÜBÜ
 
Hesap Numarası : 0050837
Şube Kodu : 0717
 
IBAN : TR58 0004 6007 1788 8000 0508 37
 
Bankaya kayıt için ücret yatıranlardan ricamız ; lütfen tarafımıza banka hesabına ücret yatırıldığı zaman bilgi verilsin.